ARAMAK İÇİN TIKLA | 0532 062 3903 Menu
  • Telefon Hattı : 0531 892 8214
    0532 113 6836

  • Çalışma Saatleri : 08:00 - 21:00
    Haftaiçi / Haftasonu

  • Hızlı Destekinfo@celebinakliyat.com
    Online Destek

Şişli evden eve nakliyat

ŞİŞLİ EVDEN EVE NAKLİYAT

Çelebi evden eve nakliyat hizmet verdiği bölge itibari ile Şişli Evden eve nakliyat firmamızın İstanbul'un çeşitli semtlerinde hizmet vermektedir. Bunlardan biride firmamızın Şişli de verdiği evden eve nakliyat hizmeti başlıca niteliklerimizdendir. Şişli evden eve nakliyat aynı zamanda şehirler arası evden eve nakliyat hizmetide vermektedir.. Şişli Evden Eve Nakliyat hizmet verdiği şişli bölgesinde kurumsal olarak şişli evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.. Eşyalarınız eski evinizden sigortalı nakliyat ayrıcalığınız ile güven içerisinde teslim alındıktan sonra yeni evinize taşınır.. Şişli evden eve nakliyat demonte ürünlerinizi eski evinizden söküp ambalajlandıktan sonra yeni evinizde istediğiniz yere kurulacağı teminatı firmamız tarafımızdan verilmektedir..
Bu süre zarfında mobilyalarınıza herhangibi bir zarar gelmesi taktirde Sigortalı nakliyat paketimiz devreye girmektedir..


Şişli evden eve nakliyat olarak verilen nakliyat hizmetleri tamamen sigortalı nakliyat olarak geçmektedir.. Taşınacak Ev eşyalarınız düzgün bir biçimde ambalajlandıktan sonra koruyucu streçler ile güçlendirilir.. Şişli evden eve nakliyat için eşyalarınızın güvenli ilkelerimiz arasında ilk sırada yer almaktadır.. Günümüz şartlarında evden eve nakliyat hizmeti veren birçok firmanın yanı sıra Çelebi Şişli evden eve nakliyat firmamız taşımacılık ve nakliyat adına bütün belgelere sahiptir.. Nakliyat belgelerini görmek için yetkili arkadaslarımıza evden eve nakliyatın yapılacağı gün bildirirseniz belgeleri sizlere gösterecektirler..