Menu
  • Telefon Hattı : 0531 892 8214
    0532 113 6836

  • Çalışma Saatleri : 08:00 - 21:00
    Haftaiçi / Haftasonu

  • Hızlı Destekinfo@celebinakliyat.com
    Online Destek

evden eve nakliyat hizmeti

Evden Eve Nakliyat

Çelebi evden eve nakliyat firmamız sizlere en uygun kaliteli taşımacılığı sunmaktadır. nakliyat firmamız eşyalarınızı taşınacakları yerden teslim edilecegi yere kadar sigorta güvencesiyle taşıma gerçekleşecektir. Çelebi evden eve nakliyat firmamız 20 yıla aşkın iş tecrübesine güvenerek sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. Eşyalarınıza bir zarar gelmemesi için bizi tercih edebilirsiniz. Evden eve nakliyat denilince akla ilk gelen firmalardanız.

Devamını Oku
Depolama

Depolama

Çelebi evden eve nakliyat firmamız depolama alanında da sizlere hizmet vermektedir. 2 tür depo sistemine sahip olan firmamız depolama denilince akla ilk gelen firmalar arasındadır. Birinci depomuz uzun süreli muhafaza edicegimiz eşyalarınızı kapsamaktadır. bu depomuz alman rafları ve geniş kapasiteye sahip olması nedeniyle müşterilerimizin genell terçihidir. İkinci depomuz kısa süreli muhafaza edicegimiz eşyalarınız için tercih ettiğimiz eşyalarınız içindir. Depolarımız garaj şeklindedir ve güvenlik tarafından korunmalıdır.

Devamını Oku
kurumsal nakliyatcılar

Ofis Taşımacılığı

Çelebi evden eve nakliyat firmamız ofisleriniz hızlı ve güvenilir taşımacılık sistemiyle taşımaktadır. Ofis eşyalarınız için gerekli ambalaj ve paketleme malzemesi temin etmek firmamızın görevlerindendir.böylelikle eşyalarınız zarar görmeden yeni ofisinize hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşıcaktır.

Devamını Oku
evden eve nakliyat

Kurumsal Nakliye

Çelebi evden eve nakliyat firmamız 20 yıllık iş tecrübesi ve profesyonel ekib kalitesini sahip olan firmamız sizlere en uygun ve güvenlir taşımacılık hizmetini sunmaktadır. Taşıma işlemleriniz sigortalı ve güvenilir ekip kalitemizle güvenli bir şekilde yeni adresine ulaşacaktır.

Devamını Oku
şehirler arası nakliyat

Şehirler Arası Nakliye

Çelebi evden eve nakliyat firmamız taşınacak olan eşyalarınızı güvenilir ve hızlı bir şekilde taşımaktadır. Şehirler arası taşımacılık denilince akla ilk gelen firmalardanız. Şehirler arası taşıma çok önemlidir eşyalarınızın saglam taşınması için özel ambalajlama ve paketleme sistemiyle eşyalarınızı korumaktayız. Şehirler arası nakliyat sayfamızın iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku
şehiriçi nakliyat

Şehiriçi Nakliye

Çelebi evden eve nakliyat firmamız Şehiriçi taşımacılık hizmetini size en uygun kalite ve fiyatla hizmet vermektedir. Şehiriçi taşıma denilince akla ilk gelen firmalardanız, Eşyalarınızın zarar görmemesi için ambalajlama ve paketleme için özel malzeme kullanmaktayız. Şehir içi taşımacılıkta önemli olan eşyalarınızın hızlı ve zarar görmeden götürülecek olan adresinize zamanında ulaşmasıdır.

Devamını Oku
parça eşya taşımacılıgı

Parsiyel Nakliye

Çelebi evden eve nakliyat firmamız parsiyel nakliye hizmetinide size sunmaktadır. Günümüzde nakliye firmalarının hepsi az miktarlardaki eşyalarını parsiyel yük şeklinde taşımaktadır. Parsiyel taşıma, az miktardaki eşyalarınızın başka müşterilerin yine az miktardaki eşyaları ile birleştirilerek aynı araçta taşıma işlemlerinizi gercekleştirmektedir. taşıma yapıcağınız zaman referanslı ve güvenilir firmaları tercih etmelisiniz.

Devamını Oku
parsiyel taşıma

Parça Eşya Taşımacılığı

Çelebi evden eve nakliyat firmamız parsiyel nakliye hizmetinide size sunmaktadır. Günümüzde nakliye firmalarının hepsi az miktarlardaki eşyalarını parca eşya şeklinde taşımaktadır. Parca eşya taşıma, az miktardaki eşyalarınızın başka müşterilerin yine az miktardaki eşyaları ile birleştirilerek aynı araçta taşıma işlemlerinizi gercekleştirmektedir. taşıma yapıcağınız zaman referanslı ve güvenilir firmaları tercih etmelisiniz.

Devamını Oku
asansörlü nakliyat

Asansörlü Nakliye

Çelebi evden eve nakliyat firmamızın sizlere asansörlü taşımacılık avantajınısunmaktadır. Eşyalarım zarar görmesin ve daha güvenilir taşınsın istiyorsanız size bu hizmeti sunabiliriz. Eşyalarınız özel asansörlü aracımızla taşınacaktır. Asansörlü taşıma denilince akla ilk gelen firmalardanız. Evinizin konumu ve kat yüksekligi asansörlü taşımacılıgın en büyük etkenleridir. eşyalarınız saglam ve düzgün ambalajlama sistemiyle zarar görmeden taşınacaktır.

Devamını Oku